Piłkarska uczta na stadionie w Ełku

mazur elk

piłka nożna

W sobotę (07.10) na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku doszło do pojedynku lokalnego Mazura z ekipą Mrągowii Mrągowo.

Lepiej w to spotkanie weszli goście, którzy już po 25. minutach gry wygrywali 2-0. Po zmianie stron Mazur błyskawicznie zaczął odrabiać straty. Już w 47. minucie Dawid Żołądkiewicz strzelił bramkę na 2-1 i dzięki temu trafieniu ekipa Mazura złapała kontakt w tym spotkaniu.

Drużyna gospodarzy ciągle napierała na bramkę rywali, żeby doprowadzić do remisu. Sztuka ta udała się w 58. minucie, a autorem gola na 2-2 był Oleksandr Berezovskyi.

Mazur nie cieszył się zbyt długo z remisu, gdyż 7 minut później przegrywał już 2-3. Goście po wyjściu na prowadzenie zdecydowanie złapali wiatr w żagle i zdołali strzelić jeszcze jednego gola.

Mazur nie poddawał się, ale stać go było tylko na gola kontaktowego w 79. minucie, którego autorem był Maciej Kisiel.

Gospodarze mieli jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu w końcówce spotkania, jednak ostatecznie musieli uznać wyższość rywali i przegrali pojedynek z Mrągowią 3-4.

Mazur aktualnie zajmuje 12. miejsce w tabeli forBET IV ligi.