Spadek formy Śniardw, Czarni z ważną wygraną

okregowka 1

piłka nożna

W miniony weekend odbyła się 9. kolejka spotkań w lidze okręgowej grupy warmińsko mazurskiej. Do arcyciekawego pojedynku doszło w sobotę w Orzyszu.

Śniardwy Orzysz, które przed spotkaniem zajmowały 3. pozycję w tabeli, grały z wiceliderem Pisą Barczewo.

Goście idealnie rozpoczęli to spotkanie, gdyż trafili do siatki już w 3. minucie. Ekipa z Barczewa w pierwszej połowie próbowała jeszcze podwyższyć prowadzenie jednak bezskutecznie.

Po zmianie stron gospodarzom udało się szybko doprowadzić do remisu. 5 minut od pojawienia się na boisku Patryk Baran strzelił gola wyrównującego i dał ekipie z Orzysza nadzieję na ugranie dobrego wyniku.

Gdy wydawało się że mecz ten zakończy się podziałem punktów do głosu w końcówce spotkania doszli goście i strzelili bramkę na 2-1.

W innym sobotnim spotkaniu Czarni Olecko grali na własnym stadionie z GKS-em Stawiguda.

Mnóstwo bramek zacięta rywalizacja i piękne akcje. To wszystko mogli oglądać kibice zgromadzeni w sobotnie popołudnie na stadionie w Olecku. Czarni tego dnia byli praktycznie bezbłędni, co mówi wynik przy którym schodzili do szatni 4-2.

W drugiej połowie Czarni dołożyli jeszcze jedno trafienie i ostatecznie wygrali z GKS-em 5-3.

W tabeli Śniardwy spadły na 4. pozycję, Czarni wskoczyli na 7. miejsce.