znicz ok

Zdjęcie ilustracyjne, Fot. MLKS Znicz Biała Piska/FB

piłka nożna

Pora na podsumowanie 9. Kolejki w forBET IV lidze. W sobotę (30.09) na własnym stadionie piłkarze Znicza Biała Piska podejmowali ekipę Polonii Iłowo.

Mecz nie rozpoczął się zbyt dobrze dla Znicza, gdyż musiał gonić wynik już od 14. minuty spotkania. W pierwszej połowie za sprawą trafienia Bartosza Giełażyna Znicz doprowadził do remisu i obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie Bartosz Giełażyn dołożył jeszcze 1 trafienie i tym samym Znicz wygrał z Iłowem 2:1. Kiepskie nastroje w Giżycku. W sobotę Mamry grały na własnym stadionie z Constractem Lubawa i pomimo prowadzenia 1:0 Giżycczanom nie udało się utrzymać prowadzenia i ostatecznie przegrali 1:2.

Powodów do zadowolenia nie mają także kibice Rominty Gołdap. Gołdapianie, którzy ostatnio prezentowali znakomitą formę tym razem ulegli na własnym stadionie z drużyną Motoru Lubawa 0:1.

W tabeli Znicz zajmuje 2. miejsce, Rominta jest 4., a Mamry są na 11 pozycji.