7 medali SKB

400775703 642462021430554 753652390679076518 n

Suwałki

Siedem medali zdobyli w ten weekend (11-12.11) zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona.

Pierwszy ze zwycięstwa cieszył się Robert Cybulski. W turnieju FZ FORZA Norwegian International 2023 grając w parze z Kornelią Marczak został niepokonany w całym turnieju zdobywając tym samym złoty medal w grze mieszanej.

Następne medale pojawiły się na białostockich parkietach. Zawodnicy z Suwałk rywalizowali jednocześnie na dwóch turniejach Yonex International Festival. W turnieju młodszych kategorii na najniższym stopniu podium znalazł się Piotr Łukaszewicz, który zdobył brązowy medal w grze pojedynczej chłopców w kategorii U9 oraz debel Róża Szyperek/Agata Szeliga w kategorii U13.

W tym samym turnieju wystartowała Aleksandra Wasilewska, która zdobyła aż 3 medale. Pierwszy, srebrny wywalczyła w grze pojedynczej dziewcząt U15. Pozostałe dwa srebrne medale wywalczyła w grze podwójnej dziewcząt.

Ostatni medal zdobyły deblistki – Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich w turnieju Yonex Polish International U19.