Barkom Każany Lwów – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

wln 43

Suwałki

W meczu 5. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Barkomem-Kazhany Lwów 1:3.

Biało-niebiescy pojechali do Wielunia w roli faworyta, ale ostatecznie musieli uznać wyższość gospodarzy. Nie wykorzystali tym samym szansy na umocnienie pozycji w czołówce tabeli.

Pierwszy set, mimo wyrównanej gry, przypadł gospodarzom. W drugim siatkarze z Suwałk przejęli na chwilę inicjatywę, zwyciężając do 18. W trzecim secie gospodarze odzyskali jednak kontrolę nad przebiegiem rywalizacji. Mimo zmian w składzie, biało-niebiescy nie zdołali odwrócić losów gry, a Barkom-Kazhany Lwów ponownie wyszedł na prowadzenie.

Czwarty set rozpoczął się ze sporą przewagą Ślepska, której jednak nie udało się utrzymać. W rezultacie trzy punkty przypadły drużynie z Lwowa.

Kolejną okazją do powiększenia dorobku punktowego będzie mecz z KGHM Cuprum Lubin. Początek rywalizacji już w najbliższy czwartek (16.11) o godzinie 18:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.