Ślepsk Malow – Cuprum Lubin 0:3

CR5 4676 1

Suwałki

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 6. kolejki PlusLigi z KGHM Cuprum Lubin 0:3

W początkowej fazie meczu, obie drużyny skutecznie punktowały, jednak w raz z kolejnymi akcjami goście zaczęli uzyskiwać przewagę. Pomimo starań biało-niebiescy zaczęli spotkanie od przegranego seta 20:25.

W drugiej odsłonie zespół z Suwałk starał się dogonić wynik. Udane akcje Bartosza Filipiaka oraz asy serwisowe Konrada Stajera i Pawła Halaby pozwoliły na doprowadzenia do wyrównania. Ostatecznie jednak to przyjezdni wygrali decydujące akcji wygrali drugiego seta. Trzeci i ostatni set spotkania suwalczanie przegrali 17:25.

Pomeczowy komentarz Dominika Kwapisiewicza, szkoleniowca Ślepska Malow Suwałki.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Adam Lorenc, atakujący „Miedziowych”.