Suwalscy modelarze z kolejnym sukcesem

Projekt bez nazwy 1 2 1

Suwałki

Sukces suwalskich modelarzy. Podopieczni Stanisława Skibickiego, trenera suwalskiej sekcji modelarstwa zajęli wysokie miejsca podczas ostatniej tym roku rundy tegorocznej edycji Pucharu Polski.

Zawody odbyły się w gminie Bojszowy koło Oświęcimia. Suwałki reprezentowało trzech zawodników.

W kategorii młodzików zwyciężyła Oliwia Szturgulewska, natomiast 13. lokatę zajął Bartosz Żukowski. W kategorii juniorów triumfował Paweł Knebel, który został również wyróżniony za najdłuższy czas lotu, uzyskując świetny wynik ponad 47 sekund.

W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w klasie F1N w kategorii młodzików nie miała sobie równych Oliwia Szturgulewska. Na miejscu 11. sklasyfikowano Bartosza Żukowskiego.

W kategorii juniorów zwycięski puchar wzniósł w górę Paweł Knebel, a brązowy medal powędrował na konto Oliwii Danilewicz.

W kategorii seniorów srebrnym krążkiem mógł pochwalić się Sławomir Truchan.