Znicz traci fotel lidera

400314050 812097967593710 3398453857518022912 n crop

piłka nożna

Za nami ostatnia kolejka spotkań w rundzie jesiennej sezonu 23/24 w forBEt IV lidze.

W sobotę (11.11) na własnym obiekcie Znicz Biała Piska podejmował ekipę Tęczy Biskupiec. Gospodarze dosyć szybko, bo już w 14. minucie wyszli na prowadzenie.

Goście zdołali jednak szybko odpowiedzieć i 8 minut później na tablicy widniał wynik 1-1. Do przerwy więcej bramek nie padło i obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku remisowym.

Druga połowa była bardzo wyrównana, jednak to Tęcza tego dnia była skuteczniejsza i dzięki bramce strzelonej w końcówce spotkania wygrała 2-1.

Także w sobotę swój pojedynek rozgrywały Mamry Giżycko.

Mamry od początku spotkania wyglądały lepiej i szukały swoich okazji. Pierwsza nadarzyła się już w 9. minucie, jednak sędzia dopatrzył się przewinienia przy strzelonym golu i bramki nie uznał.

Radość kibicom przyniósł kapitan gospodarzy, który w 32. minucie pokonał bramkarza gości.

Mamry prowadziły długo, bo aż do 73. minuty meczu. Wtedy do głosu doszli gości, którzy zdołali doprowadzić do remisu. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

Na zakończenie kolejki w niedzielę swoje spotkanie rozgrywali piłkarze Rominty Gołdap. Po 90 minutach meczu Gołdapianie byli lepsi od Stomilu II Olsztyn o 1 bramkę i rundę jesienną zakończyli zwycięstwem.

W tabeli Znicz spadł na 2. pozycję, Rominta jest 6, a Mamry 9.