Ślepsk Malow Suwałki – Barkom Każany Lwów 0:3

CR5 9753

Suwałki

W meczu 20. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Barkomem-Kazhany Lwów 0:3.

Początek meczu był wyrównany. Swoje szanse mieli zarówno goście z Lwowa, jak i biało-niebiescy. Zmiany w prowadzeniu były częste, ale to zawodnicy Barkomu zdołali zdobyć zwycięstwo w premierowej odsłonie.

W drugim secie suwalczanie starali się odrobić straty. Walka trwała do samego końca, ale i tym razem to zespół z Lwowa utrzymał prowadzenie, wygrywając 25:23.

W trzecim secie przewaga Barkomu-Kazhany Lwów zaczęła ponownie rosnąć po błędach w przyjęciu po stronie biało-niebieskich, suwalczanie musieli uznać wyższość gości z Lwowa.

Porażka jest tym bardziej dotkliwa, gdyż biało-niebiescy nie przegrali we własnej hali w trzech ostatnich spotkaniach.

Pomeczowy komentarz Dominika Kwapisiewicza, szkoleniowca Ślepska Malow Suwałki i Mateusza Czunkiewicza, libero biało-niebieskich:

Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza tracą do najlepszej ósemki PlusLigi już 8 punktów.