Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

261DBOB

Suwałki

W meczu 23. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Treflem Gdańsk 1:3.

Pierwszy set rozpoczął się od świetnej gry w ofensywie gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie i wygrali pierwszą partię 25:20.

Druga część meczu była bardziej wyrównana, jednak zawodnicy Ślepska Malow Suwałki zdołali przechylić decydujące momenty na swoją korzyść i doprowadzić do remisu w setach.

W trzeciej partii Trefl Gdańsk utrzymał pełną kontrolę nad meczem i wygrał seta 25:16. Ostatni set również należał do drużyny prowadzonej przez trenera Igora Juricicia, która szybko objęła prowadzenie i utrzymała je do końca, zwyciężając 25:18.

Biało-niebiescy nie mogą przełamać serii porażek. Przegrali już piąty mecz z rzędu i spadli na 13. miejsce w tabeli.

Pomeczowy komentarz Bartosza Filipiaka, kapitana i atakującego Ślepska Malow Suwałki

Kolejna szansa na przełamanie punkty już w najbliższy czwartek (29.02). Biało-niebiescy podejmą u siebie Skrę Bełchatów.