Znicz na remis. Rominta doskakuje do czołówki

znicz crop

sport

Za nami 17. kolejka spotkań w forBET IV lidze. W miniony weekend czwartoligowcy z regionu walczyli o kolejne punkty.

W sobotę Znicz Biała Piska mierzył się na własnym obiekcie z Mrągowią Mrągowo. Lepiej w to spotkanie weszli goście, którzy prowadzili od 23. minuty. Znicz próbował doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą, ale bezskutecznie.

Druga połowa przyniosła nam sporo emocji. W 52. minucie Arkadiusz Mroczkowski zobaczył drugi żółty kartonik i Znicz musiał odrabiać straty w 10. Pomimo grania w osłabieniu podopieczni trenera Przemysława Kołłątaja w 55. minucie doprowadzali do remisu, a strzelcem bramki wyrównującej był Bartosz Giełażyn.

Wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W niedzielę (17.03) Rominta Gołdap podejmowała na własnym stadionie ekipę Mamr Giżycko. Rominta po bardzo dobrych 90 minutach pokonała gości 3-0 i tym samym zgarnęła kolejne bardzo ważne 3 punkty.

Dzięki tej wygranej gołdapianie doskakują do czołówki tabeli i do lidera tracą tylko 4 oczka.

Liderem Polonia Lidzbark Warmiński, na 2. miejscu Znicz Biała Piska, Rominta jest na 4. miejscu, Mamry zajmują 9. lokatę.