CR5 4894

Ślepsk Malow Suwałki

Suwałki

Kolejne, ligowe zwycięstwo siatkarzy Ślepska Malow Suwałki.

W rozegranym we wtorek (02.04) w Suwałkach pojedynku gospodarze wygrali z PSG Stalą Nysa 3:2. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Bartosz Filipiak.

Pierwszy set należał do klubu znad Czarnej Hańczy. Przyjezdni z Nysy mieli problem z serwisem gospodarzy.

Drugi set przyniósł remis. „Stalowcy” przejęli kontrolę i pokonali gospodarzy.

Trzecia odsłona meczu to zwycięstwo biało – niebieskich. Jak informuje Malow Suwałki „duża w tym zasługa świetnej gry Zigi Sterna i Bartosza Filipiaka, którzy poprowadzili zespół do wiktorii.”

Czwarta partia była nerwowa. Dobry początek w wykonaniu biało-niebieskich, później szala przechodziła raz na jedną raz na drugą stronę, by doprowadzić do tie-breaka.

Dogrywka zakończyła się zwycięstwem gospodarzy, co zostało skwitowane euforią publiczności.

Ślepsk Malow Suwałki – PSG Stal Nysa 3:2 (25:17, 23:25, 25:17, 24:26, 15:9)