Wigry Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo 6:1

pilka

Suwałki

W meczu 1/8 ćwierćfinału Podlaskiego Pucharu Polski Wigry Suwałki pokonały Spartę Szepietowo 6:1.

Pierwszy gol padł w 17. minucie. Maciej Makuszewski wykorzystał okazję w postaci rzutu karnego. 4 minuty później na 2:0 podwyższył Radosław Gulbierz. W 33. minucie goście przeprowadzili szybką kontrę, która dała im cennego gola. Na przerwę zespoły schodził z wynikiem 2:1.

Druga połowa to już pełna dominacja biało-niebieskich. Suwalczanie strzelili kolejne 4 gole.

Pomeczowy komentarz Pawła Cimochowskiego, trenera Wigier.

Po wygranej z drużyną Sparty Szepietowo, kolejnym przeciwnikiem Wigier w walce o puchar Polski będzie Wissa Szczuczyn.

Zanim to jednak nastąpi biało-niebiescy podejmą drużynę Hetmana Tykocin w ramach IV ligi podlaskiej. Początek spotkania w sobotę (06.04) o godz. 18:00.