Śniardwy lepsze od Vęgorii, Czarni na remis

sniardwy orzysz crop

piłka nożna

Do kilku ciekawych pojedynków doszło w 27. kolejce spotkań w lidze okręgowej grupy Warmińsko-Mazurskiej.

W sobotę (25.05) do Orzysza przyjechała ekipa Vęgorii Węgorzewo, by zmierzyć się z lokalnymi Śniardwami. Goście szybko wyszli na prowadzenie już w 15. minucie meczu strzałem z rzutu karnego.

Gospodarze doprowadzili do remisu w 33. minucie spotkania i zrobiło się 1-1. Po zmianie stron Śniardwy zdołały wyjść na prowadzenie 2-1, a jeden z zawodników gości obejrzał czerwony kartonik i Vęgoria musiała dokończyć ten mecz w 10.

Pomimo grania w osłabieniu goście zdołali doprowadzić do remisu 2-2, ale ostatecznie to Śniardwy mogły cieszyć się z 3 punktów, wygrywając 4-2.

Na zakończenie kolejki doszło do istnego festiwalu bramek. Czarni Olecko na własnym obiekcie grali z wiceliderem Orlętami Reszel.

Kibice tego dnia nie narzekali na nudę. Mecz pełen emocji i co najważniejsze bramek. W sumie w tym pojedynku padło 8 bramek, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4-4.

W tabeli liderem Pisa Barczewo, Śniardwy są na 5. pozycji, Czarni Natomiast plasują się na 10. miejscu.