Olecko
2,5 promila wydmuchał rowerzysta zatrzymany przez oleckich policjantów. Mężczyzna został skontrolowany wczoraj (17.07) w miejscowości Cichy. – 51-latek teraz słono zapłaci. Mundurowi ukarali cyklistę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych – informuje Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
Pijany rowerzysta ukarany wysokim mandatem
-
Red. ate

zdjęcie ilustracyjne (fot. KPP w Ełku)
- Categories: Informacje, Olecko
- Tags: pijany rowerzystapolicjawysoki mandatzatrzymanie
Treść powiązana
500 złotych za racę na meczu
Red.
WK
18 czerwca 2026
Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku
Red.
ate
18 czerwca 2026
Kierował BMW mimo cofniętych uprawnień
Red.
WM
17 czerwca 2026
Zarysował auto i zniszczył ogrodowego grilla swojej byłej partnerce
Red.
WK
17 czerwca 2026
Za szybko w terenie zabudowanym
Red.
WK
17 czerwca 2026
Nowe samochody i sprzęt. Służby mundurowe z kolejnym wsparciem
Red.
BS
16 czerwca 2026
Hulajnogą elektryczną po ekspresówce
Red.
WK
16 czerwca 2026
Wilki zagryzły 15 owiec w gminie Krasnopol
Red.
PA
15 czerwca 2026