„Gieła” z hat-trickiem, Znicz z trzema punktami

wic crop

Znicz 1954 Biała Piska

piłka nożna

W sobotnie popołudnie (24.08) doszło do pojedynku Znicza Biała Piska ze Stomilem II Olsztyn. Spotkanie praktycznie przez całe 90 minut toczyło się pod dyktando ekipy gospodarzy.

Ofensywę już w 10. minucie rozpoczął Nazar Malinovskiy, który pewnie pokonał bramkarza gości z rzutu karnego.

Kolejny gol padł 9 minut później. Bartosz Giełażyn wykorzystał błąd obrońców i trafił do siatki podwyższając wynik na 2-0.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców jeszcze dwukrotnie w 66 i 82, notując tym samym pierwszy w tym sezonie hat-trick.

Więcej bramek w tym spotkaniu kibice już nie oglądali i ostatecznie Znicz ograł Stomil 4-0.

Zadowolenia z wyniku i swojej drużyny nie krył na pomeczowej konferencji Przemysław Łapiński trener Znicza

Znicz Biała Piska aktualnie zajmuje 6. miejsce w tabeli forBET IV ligi.