Natalia wróciła ze srebrem i tytułem wicemistrzyni Europy!

Natalia Kuczewska zdj. Polski Zwiazek Bokserski

Natalia Kuczewska zdj. Polski Związek Bokserski

Sofia/Ełk

Ze srebrnym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Europy wróciła z Sofii ełczanka Natalia Kuczewska.

Wychowanka Miejskiego Klubu Bokserskiego Mazur Ełk startowała w rozgrywanych w stolicy Bułgarii Mistrzostwach w kategorii do 50 kg. Jak już informowaliśmy w Radiu 5 w półfinale Natalia wygrała z Azerką Marjoną Savriyevą 4:1. W finale po zaciętej walce zdobyła wicemistrzostwo Europy ulegając Serbce Kristinie Nad Varga. Polska kadra przywiozła z Młodzieżowych Mistrzostw Europy łącznie 5 medali. Oprócz wspomnianego srebra ełczanki, brązowe medale zdobyli Nikola Prymaczenko (52 kg), Barbara Marcinkowska (70 kg), Oliwia Toborek (75 kg) oraz Cezary Znamiec (71 kg).

Reprezentantów Polski wracających z Mistrzostw kibice przywitali na warszawskim lotnisku w poniedziałek (21.10).