Suwałki na rzecz przeciwdziałania uzależnieniom

alkohol alkoholizm

(zdj. ilustracyjne)

Region

Udzielanie pomocy terapeutycznej, działania związane z profilaktyką, opiniowanie zezwoleń na sprzedaż alkoholu a także podejmowanie interwencji w przypadku przemocy domowej.

To tylko niektóre działanie jakie prowadzi w Suwałkach Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

O pracy komisji i spektrum działań jakie miasto podejmuje w celu walki z uzależnieniami rozmawialiśmy w niedzielę (21.12) w audycji „Trzeźwe rozmowy o uzależnieniach”.

Gościem Radia 5 był Marek Zborowski-Weychman, przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomianii w Suwałkach.

To również pomoc, która trafia nie tylko do suwalskiej policji, ale też do miejscowych szkół. Dzięki dofinansowaniu, młodzież mogła wyjechać na półkolonie.

O szczegółach działania Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Suwałkach możecie dowidzieć się TUTAJ.

Znajdziecie też tam listę miejsc gdzie można uzyskać wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Exit mobile version