Ełk
Dostawca jedzenia zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Jak informuje ełcka policja, sprawcy zostali już zatrzymani. Jeden z nich spędzi w tymczasowym areszcie dwa miesiące.
Do zdarzenia doszło 17 czerwca w centrum Ełku. Z relacji pokrzywdzonego, obywatela Bangladeszu wynikało, że podczas dostawy kebabów został on zaatakowany przez dwóch mężczyzn.
Mówiła Radiu 5 Kinga Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Za rozbój grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.
