Suwałki
Gala Finałowa szkoły tańca Pracownia Sztuki odbyła się w środę (10.06) w Suwałkach.
Pracownia to miejsce skupione wokół sztuki tanecznej. Działa jako profesjonalna szkoła tańca, w której uczestnicy nie tylko uczą się kroków, ale przede wszystkim rozwijają ekspresję ruchową, poczucie rytmu i umiejętność pracy w zespole.
Podopieczni studia regularnie biorą udział w ogólnopolskich festiwalach i konkursach tanecznych zdobywając najwyższe miejsca na podiach.
W środę (10.06) odbyła się Gala Finałowa podczas której zaprezentowały się wszystkie grupy taneczne i gimnastyczne. Na scenie ustawionej w Suwałki Arenie, chętni mogli zobaczyć występy gimnastyki artystycznej.
– To niezwykle ważne wydarzenie dla naszych artystów, moment, w którym mogą zaprezentować na scenie nowe umiejętności, efekty całorocznej pracy i wszystko to, nad czym pracowaliśmy przez cały sezon artystyczny – mówi Aleksandra Konopko, instruktor tańca.
Jak mówi Anna Śliżewska z Pracowni, wsparcie doświadczonych trenerów i pedagogów pomaga dzieciom czuć się bezpiecznie, swobodnie rozwijać swoją pasję i z uśmiechem podejmować nowe wyzwania.
