region
Wielkimi krokami zbliżają się ćwiczenia „Ognista Burza-26”. W związku z nimi w dniach od 15 do 19 czerwca należy spodziewać się większej liczby pojazdów wojskowych na trasach regionu.
Planowana jest również wzmożona aktywność wojsk na obiekcie szkoleniowym w Ełku.
Jak mówi sierż. Sabina Mazurek, oficer prasowy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, „Ognista Burza-26”, to zaplanowane ćwiczenia i stąd apel o zachowanie spokoju.
Jest też druga prośba.
Dodała sierż. Mazurek.
