Mieszkaniec Augustowa pobity we własnym domu

120 280536

KPP Augustów

Augustów

Mieszkaniec Augustowa pobity we własnym domu.

Dwaj mężczyźni wtargnęli do mieszkania 49-latka i go zaatakowali. Całe zdarzenia nagrała kamera monitoringu zainstalowana przez właściciela mieszkania.

Młodszy aspirant Magda Czarniecka z augustowskiej policji.

Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Exit mobile version