GIBY
O prowadzonych inwestycjach mówił w audycji Gość Radia 5 Robert Bagiński, wójt gminy Giby. Samorząd zakończył właśnie budowę wodociągu w Zelwie i prowadzi szereg innych prac. Była też garść informacji o wydarzeniach kulturalnych. Najbliższe to Noc Kupały w niedzielę (28.06) o 17:00 na gminnej plaży. Nie zabrakło pytań o rekompensaty w związku z budową litewskiego poligonu i sprawę budowy tuczarni. Zachęcamy do wysłuchania audycji.
