Pijany za kierownicą Opla

118 285509

KMP Suwałki

Suwałki

Pijany kierował Oplem. 34-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna „wydmuchał” 2,5 promila.

Podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego zakazu do kierowania pojazdami kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Exit mobile version