Podlaski Turniej Kół Gospodyń Wiejskich na Wigrach

Bez nazwy 2

Suwałki

Pokazy działalności Kół Gospodyń wiejskich, występ zespołu Wigranie, atrakcje dla dzieci, ale przede wszystkim dobre regionalne jedzenie.

W Pokamedulskim  Klasztorze w Wigrach odbył się Podlaski Turniej Kół Gospodyń Wiejskich.

Koła Gospodyń Wiejskich są bardzo ważne w naszej społeczności – mówi wójt gminy Suwałki Zbigniew Mackiewicz

Ważne jest również to, że mieszkańcy wsi są coraz bardziej aktywni. To sprzyja budowaniu wspólnoty.

Organizatorem Podlaskiego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich  jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz Gmina Suwałki.

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio 5.

Bez nazwy 2
Exit mobile version