Skarbówka zatrzymała przesyłki z e-papierosami

kas1

KAS

Łomża

Ponad 240 nielegalnych e-papierosów przejęli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży.

Towar został wykryty podczas kontroli przesyłek w jednej z łomżyńskich sortowni kurierskich. Funkcjonariusze wykorzystali skaner rentgenowski, dzięki któremu ujawnili dwie paczki zawierające 242 jednorazowe papierosy elektroniczne bez polskich znaków akcyzy.

O szczegółach mówił kom. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS

Straty Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy oszacowano na blisko 85 tysięcy złotych.

kas1
Exit mobile version