Ślubowali „…strzec dobrego imienia służby, honoru i godności…”

slubowanie glowne

zdj. W-MOSG

Kętrzyn 

Nowi funkcjonariusze w szeregach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Dziś (25.06) w Kętrzynie odbyło się ślubowanie 33 funkcjonariuszy służby przygotowawczej i 5 kontraktowej.

– Jestem dumny z tego, że wybraliście służbę dla ojczyzny, mówił podczas uroczystości Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Daniel Wojtaszkiewicz.

Podczas dzisiejszego (25.06)ślubowania nowych funkcjonariuszy, wręczono również medale 35-lecia powstania Straży Granicznej oraz medale pamiątkowe Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Exit mobile version