Suwałki
Nowe ławki dla mam karmiących pojawiły się na suwalskich bulwarach oraz na Placu Marii Konopnickiej. Specjalnie oznaczone miejsca mają zapewnić rodzicom większy komfort podczas spacerów i odpoczynku z najmłodszymi dziećmi.
Jak podkreśla Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach, nowe ławki mają ułatwić rodzinom korzystanie z miejskich przestrzeni i stworzyć wygodne warunki do karmienia niemowląt poza domem.
