Świadectwa odebrane, wakacje czas zacząć

Ełk

Na ten moment uczniowie czekali długie miesiące. W piątek (26.06) w szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. Koniec z klasówkami, zajęciami i sprawdzianami. Czas na zasłużony odpoczynek. Uczniowie podczas uroczystych apeli odebrali świadectwa i nagrody za dobre wyniki w nauce.

Po dopełnieniu formalności oficjalnie mogli rozpocząć dwumiesięczną labę.

– To był dobry rok – mówi Dorota Maksymowicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku.

Wrzesień przyniesie kolejne zmiany programowe. W podstawówkach będą między innymi zajęcia praktyczno-techniczne.

Powiedziała Radiu 5 Dorota Szczawińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku.

Uczniowie nie kryli radości. Jak podkreślali, wakacje to dla nich wyjątkowy czas.

A jakie mają plany na najbliższe dwa miesiące?

Zajęcia szkolne wracają we wtorek, 1 września.

Fot. Radio 5

Exit mobile version