Szelment
Tłumy odwiedziły w sobotę (20.06) WOSiR Szelment. Dzień Otwarty inaugurujący sezon letni przyciągnął miłośników aktywnego wypoczynku i rodzin szukających atrakcji na początek wakacji.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, między innymi przejażdżki kajakami, rowerami wodnymi, katamaranami i deskami SUP. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wyciąg do nart wodnych oraz szkolenia prowadzone przez instruktorów. Jak podkreślał Piotr Markiewicz, prezes zarządu WOSiR Szelment, oferta ośrodka jest bardzo bogata i zróżnicowana.
W programie znalazły się również pokazy nart wodnych, wakeboardu oraz elektrycznych desek wodnych. Nie zabrakło pokazu ratownictwa wodnego WOPR, a także stoisk Policji i Państwowej Straży Pożarnej promujących zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
– O bezpieczeństwo naszych gości dba wykwalifikowany personel, w tym instruktorzy i ratownicy – dodał prezes.
Organizatorzy przygotowali również strefę dla najmłodszych z animacjami, dmuchańcami i konkursami z nagrodami. Na uczestników czekało także wspólne ognisko oraz poczęstunek.

