Giżycko
Trójka dzieci pod opieką pijanej matki. Służby zaalarmowali świadkowie.
Zgłoszenie, z którego wynikało że przebywająca w okolicach dworca w Giżycku kobieta z dziećmi jest nietrzeźwa, wpłynęło do miejscowych policjantów we wtorek (23.06). Przypuszczenia te okazały się słuszne, mówi Radiu 5 Iwona Chruścińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.
Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wskazał prawie 2 promile.
Dzieci nie wymagały hospitalizacji. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia, a jej dzieci na polecenie sądu rodzinnego zostały objęte opieką uprawnionych instytucji.
Opisywała przebieg interwencji Iwona Chruścińska.
