Ełk
Wieczorna akcja strażaków na stacji benzynowej przy ul. Kilińskiego w Ełku. Wczoraj (22.06) podczas tankowania doszło do wycieku gazu z instalacji jednego z pojazdów. Teren stacji benzynowej został zamknięty, a ratownicy wyznaczyli strefę bezpieczeństwa.
Mówił Radiu 5 Hubert Zawistowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.
Strażacy dokonali pomiaru obecności niebezpiecznych gazów w otoczeniu. Nie stwierdzili nieprawidłowości. Teren stacji benzynowej mógł wrócić do normalnego funkcjonowania, a pojazd przekazany właścicielce.
