Wyciek gazu z instalacji samochodowej. Interweniowali strażacy

straż pożarna wóz 1000

zdjęcie ilustracyjne

Ełk 

Wieczorna akcja strażaków na stacji benzynowej przy ul. Kilińskiego w Ełku. Wczoraj (22.06) podczas tankowania doszło do wycieku gazu z instalacji jednego z pojazdów. Teren stacji benzynowej został zamknięty, a ratownicy wyznaczyli strefę bezpieczeństwa.

Mówił Radiu 5 Hubert Zawistowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ełku.

Strażacy dokonali pomiaru obecności niebezpiecznych gazów w otoczeniu. Nie stwierdzili nieprawidłowości. Teren stacji benzynowej mógł wrócić do normalnego funkcjonowania, a pojazd przekazany właścicielce.

Exit mobile version