pilka nozna mecz zdj ilustracyjne

region

W sobotę (04.09) odbyła się 6. kolejka rozgrywek III Ligi.

O godzinie 16.00 na stadionie w Giżycku piłkarze Mamr podejmowali drużynę Broni Radom.

Pierwsza połowa była wyrównana i piłkarze obu drużyn schodzili na przerwę przy wyniku bezbramkowym. W drugiej części spotkania na prowadzenie już 3 minuty po wyjściu z szatni bramkę strzelili goście. Piłkarze Broni złapali wiatr w żagle, gdyż 3 minuty po strzelonej bramce zdołali podwyższyć prowadzenie na 2:0. Broń praktycznie przez całą drugą połowę dominowała, mając jeszcze kilka świetnych okazji do podwyższenia prowadzenia, jednak bezskutecznie. Mamry zdołały w tym spotkaniu tylko złapać kontakt. 6 minut przed ostatnim gwizdkiem piłkarze znad Niegocina wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Łukasz Broź.

Mamry Gizyczko – Broń Radom 1:2.

W innym spotkaniu Znicz Biała Piska na własnym stadionie podejmował drużynę GKS-u Wikielec. W tym spotkaniu Znicz nie przypominał niczym drużyny, która jeszcze niedawno potrafiła się postawić i wygrać z piłkarzami z Łodzi. Początek meczu wyglądał nerwowo z obydwu stron, jednak to Wikielec wyszedł na prowadzenie jako pierwszy, w 22. minucie strzelając bramkę na 0:1. Znicz próbował odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie, niestety bezskutecznie. GKS zdołał jeszcze przed przerwą podwyższyć na 0:2. Podopieczni trenera Borkowskiego w drugiej połowie zdołali tylko złapać kontakt i mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Po tej kolejce Znicz zajmuje 12. miejsce w tabeli III ligi, natomiast Mamry są 19.