Suwałki
130 gramów narkotyków zabezpieczyli suwalscy policjanci. Zatrzymali dwóch podejrzanych: 21- i 24-latka.
Do drzwi młodszego z nich policjanci zapukali we wtorek, po 15.00. Substancje schowane były w plecaku 21-letniego suwalczanina. Drugi z mężczyzn, który w tym czasie przebywał w mieszkaniu podejrzanego, również posiadał przy sobie narkotyki. Susz konopi oraz amfetaminę schował w kurtce.
Zatrzymani usłyszeli już zarzuty w Prokuraturze Rejonowej w Suwałkach. Starszy z nich odpowie za posiadanie narkotyków. Młodszy natomiast za posiadanie znacznej ich ilości, za co grozi kara do 10-ciu lat pozbawienia wolności.






![Rozbito międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych [FILM] 6 3 469910 crop](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/3-469910-crop-350x250.jpg)







