Ełk
Opuszczając szpital ukradł telefon śpiącemu pacjentowi. 38-latka zatrzymali ełccy policjanci.
Mężczyzna ujęty został na dworcu i zamiast odjechać do domu, trafił na komendę.
Usłyszał zarzut kradzieży. Ukarany został grzywną w wysokości 1 tys. zł.
Telefon trafił do prawowitego właściciela – poinformowała Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Zgłoszenie o kradzieży w szpitalu funkcjonariusze otrzymali w czwartek (23.06).




![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 4 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)







