Pewna wygrana daje Mazurowi lidera

mazur elk crop

Piłka nożna

W sobotnie (27.08) popołudnie na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku lokalny Mazur podejmował drużynę Warmii Olsztyn.

Wynik spotkania w 26. minucie otworzył Oleksandr Berezowskyi. Do przerwy Mazur miał jeszcze kilka okazji, by podwyższyć prowadzenie. Jednak ich nie wykorzystał.

Po zmianie stron gospodarze nadal dominowali na boisku, ale żaden z graczy nie potrafił znaleźć drogi do bramki rywali.

Udało się podwyższyć prowadzenie dopiero w 75. minucie spotkania. Zamieszanie pod bramką rywala wykorzystał Krzysztof Potoczny, który sprytnym podaniem wypuścił Marcina Denerta na sytuację jeden na jeden, a ten strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gości.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2-0, Szymon Tuttas strzelił w doliczonym czasie gry i tym samym ustanowił wynik na 3-0 dla Mazura.

– Cieszy fakt, że drużyna wygląda coraz lepiej, ale przed nami jeszcze sporo pracy i musimy tonować emocje –