Mazur Ełk i Znicz Biała Piska w kolejnej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski

307086178 472609221420002 5301992703498344275 n

Piłka nożna

W środowe (14.09) popołudnie odbyła się druga runda rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Znicz Biała Piska wybrał się do Jonkowa, gdzie mierzył się z ekipą GLKS Jonkowo. Było to zdecydowanie jednostronne spotkanie, w którym piłkarze Znicza strzelili aż 6 bramek.

Na listę strzelców wpisali się Nikita Tsishkin, Krystian Krzyś, Mariusz Łapiński, Jakub Mosakowski, Błażej Makar i Mateusz Barwikowski.

Swój mecz tego dnia rozegrała także drużyna Mazura Ełk.

Ekipa z Ełku dosyć szybko bo już w 19. minucie wyszła na prowadzenie po pięknym strzale Marcina Denerta.

W 44. minucie Mateusz Dzięgielewski otrzymał czerwoną kartkę i Mazur od tego momentu musiał grać w osłabieniu.

Mazur mimo gry w 10 zdołał strzelić jeszcze dwie bramki. Najpierw w 56. minucie gola na 0-2 strzelił Prusinowski, a wynik na 0-3 w 83. minucie spotkania ustalił Wrotniak.

Dzięki wygranej obie ekipy meldują się w kolejnej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski.