mamry gizycko

Piłka nożna

Za nami kolejna kolejka spotkań w rozgrywkach forBET IV ligi.

W sobotnie popołudnie drużyna Mamry Giżycko wybrała się do Kętrzyna, gdzie mierzyła się z ekipą Granicy Kętrzyn.

W pierwszej połowie piłkarze Mamr starali się za wszelką cenę wyjść na prowadzenie, jednak bezskutecznie. Co nie udawało się w pierwszej połowie, udało się w drugiej. Najpierw do bramki rywala piłkę skierował Paweł Dymiński, a wynik na 0-2 ustala Krystian Wiszniewski.

Dzięki tej wygranej Mamry umacniają się na pozycji lidera. Warto dodać, że ekipa znad Niegocina w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrała.

W sobotę swoje spotkanie rozgrywali także piłkarze Znicza Biała Piska.

Na własnym obiekcie ekipa Znicza podejmowała drużynę Rominty Gołdap. Stan remisowy w tym spotkaniu utrzymywał się dosyć długo, bo aż do 41. minuty. Prowadzenie przed końcem pierwszej połowy dał gospodarzom Dawid Pietkiewicz.

Druga połowa należała do gości, którzy trzykrotnie znaleźli drogę do bramki Znicza. Znicz Biała Piska- Rominta Gołdap 1-3

W tabeli forBET IV ligi po 6 kolejkach Mamry są liderem, natomiast Znicz jest 5.