Piłkarskie thrillery czwartoligowców z regionu

310893870 509256347877875 4854685153399820765 n

Piłka nożna

W miniony weekend odbyła się 10. kolejka spotkań forBET IV ligi. Znicz Biała Piska na własnym stadionie podejmował ekipę Olimpii Olsztynek.

Spotkanie zaczęło się idealnie dla gospodarzy. Już w 4. minucie spotkania bramkę na 1-0 strzelił Krystian Krzyś.

Goście przed przerwą zdołali najpierw doprowadzić do remisu, a potem wyjść na prowadzenie i obie ekipy na przerwę schodziły przy wyniku 1-2.

Znicz doprowadził do remisu w 52. minucie za sprawą pięknego strzału głową Kacpra Sylwistego. W 83. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Kurtiak i Znicz musiał grać w osłabieniu.

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, gospodarzom został podyktowany rzut karny, którego na bramkę zamienił Jakub Mossakowski, tym samym ustala wynik spotkania na 3-2.

W innym spotkaniu Mamry Giżycko grały na wyjeździe z Romintą Gołdap. Tutaj także padło 5 bramek, jednak to spotkanie wygrywa Rominta 2-3.

Mamry pomimo otwarcia wyniku już w 2. minucie spotkania nie zdołały wywieźć chociażby punktu z Gołdapi.

W tabeli forBET IV ligi Mamry są na 4. miejscu. Znicz jest 6.