Ślepsk Malow Suwałki – Projekt Warszawa 3:1

311355666 5957203544310432 1944790042718823811 n

Suwałki

W meczu 4. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli z Projektem Warszawa 3:1.

Pierwszy set suwalczanie zaczęli od wygranej. Biało-niebiescy pewnie zwyciężyli 25:22. Drugi set, po zaciętej walce przypadł jednak gościom.

Na odpowiedz ze strony podopiecznych Dominika Kwapisiewcza nie trzeba było długo czekać. W kolejnych partiach siatkarze Ślepska byli równie skuteczni co w rezultacie zakończyło się wygraną zespołu z Suwałk 3:1.

Warto dodać, że było to pierwsze zwycięstwo suwalczan z zespołem z Warszawy w krótkiej historii bezpośrednich rywalizacji obu ekip w najwyższej klasie rozgrywkowej.

MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania został Matías Sánchez, rozgrywający biało-niebieskich.