Suwałki
W poniedziałkowym (02.02) spotkaniu kończącym ligową kolejkę Ślepsk Malow Suwałki przegrał w Suwałki Arenie z Cuprum Stilonem Gorzów 0:3 (21:25, 23:25, 22:25).
Mecz był wyrównany, jednak w każdym z setów to goście lepiej radzili sobie w decydujących momentach. Gorzowianie zachowali spokój w końcówkach i wykazali się wyższą skutecznością w ataku, co pozwoliło im wywieźć z Suwałk komplet punktów.
Z dorobkiem 21 punktów biało-niebiescy zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli.
Kolejne spotkanie Ślepsk Malow Suwałki rozegra w najbliższy piątek (06.02). Suwalczanie zmierzą się we własnej hali z PGE Projektem Warszawa.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






