Ełk
500 zł mandatu otrzymał 64-letni mieszkaniec gminy Prostki, który bezpodstawnie wezwał służby ratunkowe. Policjantom tłumaczył, że „trochę wypił i wszystko go denerwowało”.
Do zdarzenia doszło wczoraj, mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Bezpodstawne wezwanie funkcjonariuszy zakończyło się dla 64-latka kosztownie.




![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 4 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)




![Ignorowanie przepisów drogowych ma swoją cenę [VIEDO] 9 zdj. KPP w Piszu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/21-05-kadr-350x250.jpg)


