Worek medali z Litwy

1 25

Panzer Suwałki

Suwałki

Z workiem medali wrócili z Litwy zawodnicy Klub Panzer Suwałki, którzy w miniony weekend wystartowali w turnieju kickboxingu z okazji 20-lecia klubu Vilkas.
Suwalczanie zdobyli 4 złota, jeden medal srebrny i dwa brązowe.

W niedzielnych finałach jako pierwszy w formule K1 zwyciężył Kacper Zdancewicz w kategorii do 67 kg. W ,,bratobójczym” finale Filip Wądołowski wygrał z klubowym kolegą Piotrem Bołtuciem. Ivan Lysenko po trudnym półfinale w niedzielnej walce finałowej pokonał zawodnika z Litwy. Klaudiusz Jonio w swoim debiucie zwyciężył walkę przed czasem w 1 rundzie w kategorii do 69 kg. Dawid Michałowski po świetnej walce zakończył rywalizację w walkach półfinałowych zdobywając brązowy medal. Jakub Dominiuk w debiucie na ringu w formule K1 zdobył brązowy medal w walce ze starszym od siebie przeciwnikiem, aktualnym Mistrzem Litwy w K1.