Piłkarski thriller w Olsztynku, Mamry wróciły na tarczy

mamry

piłka nożna

W miniony weekend odbyła się 8. kolejka spotkań w rozgrywkach forBET IV ligi. Mamry Giżycko wybrały się do Olsztynka na pojedynek z Olimpią.

Goście po bardzo dobrej pierwszej połowie do szatni schodzili w dobrych nastrojach, bo wygrywali 2:1. Druga połowa także przyniosła dwa trafienia dla Giżycczan i gdy wydawało się, że Mamry wrócą do domu z kompletem punktów, nastąpiło wielkie zawirowanie.

W doliczonym czasie gry i przy wyniku 4:3 dla Mamr, gospodarze wykonali rzut rożny, przy którym sędzia dopatrzył się faulu i podyktował rzut karny dla Olimpii.

Jedenastkę pewnie obronił bramkarz gości, jednak sędzia nakazał powtórzyć karny, gdyż stwierdził, że bramkarz za szybko wyszedł z bramki.

Powtórzonego strzału nie udało się już obronić i doszło do remisu. Gdy wszyscy już myśleli, że mecz ten zakończy się podziałem punktów w 97. minucie gospodarze strzelili po raz kolejny i tym samym ustalili wynik spotkania na 5:4.

W innym sobotnim pojedynku Rominta Gołdap mierzyła się z niżej notowaną drużyną Polonii Iłowo. Mecz od początku stał pod kontrolą gości, którzy pewnie wygrali w Iłowie 3:0 i przybliżyli się do podium.

W tabeli liderem DKS Dobre Miasto, Rominta jest 4., a Mamry zajmują 10. pozycję.