Znicz nadal niepokonany, Mamry z ważną wygraną

znicz crop

piłka nożna

Za nami 6. kolejka spotkań w forBEt IV lidze.

W sobotę (09.09) czwartoligowcy z regionu wybrali się na wyjazdy, aby powalczyć o ligowe punkty. Mamry Giżycko pojechały do Biskupca, gdzie czekał ich pojedynek z lokalną Tęczą.

Obie ekipy w tym sezonie prezentują się w kratkę, więc tak do końca ciężko było przewidzieć jak zakończy się ten mecz. Po pełnych emocji 90. minutach lepsi o 1 bramkę okazali się goście i to oni zgarnęli w tym spotkaniu cenne 3 punkty.

Tęcza Biskupiec Mamry Giżycko 0-1.

W innym sobotnim pojedynku Rominta Gołdap wybrała się do Kętrzyna na mecz z Granicą. Bardzo wyrównane spotkanie, które zakończyło się remisem 1-1 i podziałem punktów.

O godzinie 17:00 w sobotę Znicz Biała Piska, czyli aktualny lider rozgrywek, grał w Lubawie z Constractem. Spotkanie to lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy od 31. minuty wyszli na prowadzenie i bardzo długo tego prowadzenia nie chcieli oddać

Dopiero w 83. minucie Znicz zdołał strzelić bramkę wyrównującą. Gdy wydawało się że mecz ten zakończy się remisem w 93. minucie Błażej Makar skierował piłkę głową do siatki, jednak tuż przed linią piłkę dotknął Bartosz Giełażyn i to on ostatecznie ustalił wynik i dał wygraną swojej drużynie.

Constract Lubawa Znicz Biała Piska 1-2.

W tabeli liderem nadal Znicz. Rominta jest na 5. a Mamry na 7. miejscu.