Mamry nadal w dołku, Znicz i Rominta na remis

znicz kadrowanie

piłka nożna

Za nami 10 kolejka spotkań w forBET IV lidze. W sobotę (07.10) doszło do bardzo ciekawego pojedynku. DKS Dobre Miasto podejmował u siebie ekipę Rominty Gołdap.

Goście bardzo dobrze rozpoczęli ten mecz, bo objęli prowadzenie już w 17. minucie spotkania. W ostatniej minucie pierwszej połowy zawodnik DKS-u próbował pokonać bramkarza Rominty, ten jednak popisał się świetną interwencją i uchronił swoją drużynę przed stratą bramki.

W drugiej połowie gospodarze szukali wyrównania. Udało im się to w 50. minucie.

Do końca spotkania obie ekipy miały jeszcze swoje szanse, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1 i podziałem punktów.

Remisem zakończyło się również sobotnie spotkanie Znicza Biała Piska z Motorem Lubawa. Ekipa z Białej Piskiej może być niepocieszona, gdyż prowadziła praktycznie przez całe spotkanie 1-0, by w 94. minucie stracić bramkę na 1-1 i ostatecznie podzielić się punktami z rywalem.

W kiepskich nastrojach są także piłkarze i kibice Mamr Giżycko. Mamry aktualnie przechodzą kryzys i nie potrafią zapunktować od kilku spotkań. W sobotę ulegli na własnym stadionie Granicy Kętrzyn 0-3 i tym samym zanotowali 4. przegraną z rzędu.

W tabeli nowym liderem zostaje Granica Kętrzyn, Znicz jest 3.,  Rominta 6., a Mamry spadły na 11. pozycję.