Mazur lepszy od Lubawy

222222

piłka nożna

W sobotnie popołudnie (04.11) Mazur Ełk na własnym stadionie podejmował ekipę Constractu Lubawa.

Ten mecz był dla obu drużyn idealną okazją do przełamania złej passy. Bo żadna z nich nie zachwyca w tym sezonie.

Początek spotkania nie należał do udanych. Oba zespoły grały chaotycznie, mimo to Mazur wyglądał lepiej i miał więcej okazji do objęcia prowadzenia.

W 31. minucie pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Patryk Gondek i zmienił wynik meczu na 1-0.

Do przerwy więcej goli nie padło i Mazur schodził do szatni z 1-bramkową zaliczką.

Po zmianie stron gospodarze starali się kontrolować spotkanie.

Pomimo kilku sytuacji piłkarzom z Ełku nie udało się podwyższyć prowadzenia i wynik 1-0 utrzymywał się bardzo długo.

Przełamanie nastąpiło w 85. minucie gry, kiedy to na murawie pojawił się Piotr Roman i dosłownie chwilę po wejściu umieścił piłkę w siatce rywali.

Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się takim wynikiem, na 3-0 w ostatniej akcji meczu trafił Maciej Kisiel i tym samym ustalił wynik tego pojedynku.

Zadowolenia z 3 punktów i gry swojego zespołu nie krył Marcin Samborski, trener Mazura

Warto dodać, że było to ostatnie, przed przerwą zimową, spotkanie Mazura na własnym obiekcie.