Znicz 1954 Biała Piska/Fb

piłka nożna

Za nami 14. kolejka spotkań w forBET IV lidze. W sobotnie (04.11) popołudnie doszło do arcyciekawego pojedynku.

Rominta Gołdap, która prezentuje się coraz lepiej grała na własnym boisku z ekipą lidera – Zniczem Biała Piska.

Pierwsza odsłona meczu była bardzo wyrównana i nie przyniosła bramki żadnej z drużyn. W drugiej połowie obie ekipy zdołały strzelić po jednej bramce i ostatecznie podzieliły się punktami.

Rominta Gołdap – Znicz Biała Piska 1-1. Także w sobotę swoje spotkanie rozgrywały Giżyckie Mamry.

Giżycczanie wyjechali do Jezioran, gdzie czekało ich starcie z DKS-em Dobre Miasto. Po bardzo emocjonujących 90. minutach ekipa znad Niegocina była lepsza o jedno trafienie, wygrywając na wyjeździe z DKS-em 2-1.

W tabeli liderem nadal Znicz Biała Piska, Rominta jest 6., a Mamry plasują się na 9. pozycji.