Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

105DBOB

Suwałki

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 19. kolejki PlusLigi z Eneą Czarnymi Radom 1:3.

Spotkanie rozpoczęło się od intensywnej wymiany ciosów pomiędzy obiema drużynami. Z pojedynku zwycięsko wyszli gospodarze i to oni otworzyli wynik meczu. Trener Dominik Kwapisiewicz próbował zmian, szukał rozwiązań i przyniosło to wymierny efekt. Biało-niebiescy zwyciężyli w drugim secie i nawiązali kontakt z rywalami.

W trzecim i czwartym secie do głosu coraz mocniej dochodziła drużyna z Radomia. Niestety, przyparci do muru biało-niebiescy nie byli w stanie odpowiedzieć rywalom na ich poczynania i nieustannie poprawiającą się grę. W rezultacie zespół z Suwałk powrócił do domu bez cennych, ligowych punktów.

Pomeczowy komentarz Ernesta Kaciczaka, przyjmującego Ślepska Malow Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki po 19 rozegranych spotkaniach ma na koncie 20. punktów i zajmuje 11. miejsce.