Suwałki
Cztery tysiące złotych mandatu otrzymał 53-letni kierowca audi, który potrącił nastolatkę jadącą hulajnogą i odjechał z miejsca zdarzenia. Wczoraj (07.05.24) dyżurny suwalskiej komendy został powiadomiony, że w Suwałkach, na przejdzie rowerowym przy ulicy 100-lecia Niepodległości, doszło do potrącenia nastolatki jadącej hulajnogą. Kierujący samochodem odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście 15-latce nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia był kierujący audi, 53-letni mieszkaniec powiatu suwalskiego. Policjanci w związku z popełnionym wykroczeniem, nałożyli na kierowcę mandat karny w wysokości 4 tysięcy złotych oraz 12 punktów karnych. Mężczyzna twierdził, że nie zauważył, że potrącił dziewczynę.






![Niewybuch w gminie Kalinowo [AKTUALIZACJA] 6 zdj. KPP w Ełku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zdj.-KPP-w-Elku-niewybuch-350x250.jpg)





